Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesteś tutaj:

Systemy solarne i wiatrowe

Dbając o środowisko naturalne oferujemy Państwu wykorzystanie odnawialnych źródeł energii do oświetlenia powierzchni reklamowych i nie tylko.


Zaletami wykorzystania odnawialnych źródeł energii jest brak kosztów za energię elektryczną, możliwość montażu w miejscu gdzie nie docierają linie energetyczne, brak pozwoleń i rachunków za energię.

Oferujemy zamontowanie oświetlenie LED'owego wraz z zasilaniem przez energię słoneczną, dodatkowo w celu zapewnienia ciągłości zasilania dołożenie turbiny wiatrowej. Taki zestaw obsługujemy regulatorem hybrydowym:

Prosimy mieć na uwadze fakt, że z powodu dłuższego braku słońca i wiatru zamontowany zestaw oświetleniowy może wyczerpać akumulatory i przestać oświetlać, jest to naturalne gdyż słońce i wiatr powodują ładowanie zestawu i zapewniają darmową energię.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny zestawu oświetleniowego przystosowanego do Państwa wymagań.

Z kim współpracujemy

  • caleg_logo.jpg
  • calesa_logo.gif
  • UTC_logo.png