Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesteś tutaj:

Dlaczego warto zamówić u nas?

Great Teacher

Pracownia Reklamy TIZUN świadczy usługi w zakresie przygotowania wizerunku graficznego firm. Przygotujemy stronę firmową oraz wszelkie materiały reklamowe.

 

 

Gdzie drukujemy?

Współpracujemy z kilkoma dużymi drukarniami w Polsce co zapewnia wysoką jakość wydruków, ponadto sprawia, że nasze ceny są lepsze niż u konkurencji.

 

Jak działamy?

Klient zleca przygotowanie bądz wydruk materiałów reklamowych, projekt wędruje do drukarni, następuje wydruk i towar trafia do klienta za naszym pośrednictwem.

 

Dlaczego właśnie my?

Doświadczenie drukarni sprawia, że jakość wydruków jest najlepsza, używamy oryginalnych tuszy, dobrej jakości materiałów a cena jest niska, nie wierzysz umów się na rozmowę, wszelkie materiały można osobiście zobaczyć i dotknąć, przekonaj się sam czy opis odzwierciedla rzeczywistość. Nie kupuj kota w worku, sprawdź a potem zamów.