Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesteś tutaj:

Instalacja sklepów internetowych

Sklepy WWW

Dajemy możliwość rozwinięcia skrzydeł i wzrostów sprzedaży w waszych sklepach internetowych. Tych już istniejących i funkcjonujących jak również tych będących dopiero w planach.

Co nas charakteryzuje? Kompleksowa obsługa – od analizy rynku, przez tworzenie projektów graficznych i funkcjonalnych, integrację aplikacji, aż do pierwszej sprzedaży. W wielu przypadkach współpraca jest kontynuowana długo po wdrożeniu sklepu i skupia się ona na obsłudze marketingowej i programistycznej.

W sklepach z długą historią, ale nie przynoszących zadowalających zysków poprawiamy błędy, wprowadzamy nowe rozwiązania na podstawie wielu przeprowadzonych analiz. Kolejnym krokiem jest znalezienie rozwiązań na miarę możliwości Klienta i wdrożenie ich.

 

ANALIZA – Pomysł przede wszystkim!
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, analizujemy i oceniamy go pod wieloma względami m.in. konkurencji rynkowej, potencjalnej grupy odbiorców itp.,  czyli przeprowadzamy szczegółowy audyt. To kluczowy etap w pracy nad tworzeniem sklepu. Po przeanalizowaniu wielu danych i wyciagnięciu z nich wniosków przedstawiamy je Klientowi. Teraz już jesteśmy gotowi by działać dalej wg ustalonych założeń.


PROJEKT – Czas, by działać
Po ustaleniu założeń przystępujemy do przygotowania projektu. Tworzenie sklepów internetowych zaczynamy od schematu funkcjonalnego z uwzględnieniem indywidualnych, pasujących do danego Klienta rozwiązań i zintegrowanych aplikacji dopasowanych do charakterystyki sklepu. Dopasowujemy odpowiednie oprogramowanie, łatwe do zarządzania i administrowania oraz optymalne do danego asortymentu. Następnym elementem jest stworzenie szaty graficznej. Na podstawie preferencji Klienta lub nawet przy ich braku nasi graficy dopracowują część wizualną projektu. Jest to kolejny ważny etap mający duży wpływ na późniejsze postrzeganie sklepu a tym samym wysokość sprzedaży.


WDROŻENIE – Działania końcowe
Końcowym etapem jest wdrożenie wszystkich ustalonych założeń, nanies
ienie ewentualnych poprawek i przetestowanie końcowego efektu. Dokładamy wszelkich starań żeby sklep był dopracowany w każdym jego elemencie. Dopracowujemy pierwsze działania marketingowe i prosprzedażowe. Po zakończeniu prac nad sklepem optymalizujemy go pod kątem użytkowników i wyszukiwarek.

 

Sklepu internetowe, na których pracujemy: shoper, osc gold, magento, oscommerce, prestashop,  soteshop